One Reply to “eCom – Review Agim Baftjari – Mos me shkatrro ne rini”

  1. Valla e ke knue qit kang shum si me vullkan te zemres … bravo e ishalla gjejm qetsim dikur dikun.. e i harrojm te kaluren — po shtir asht kur ta grrith zemren dikush e ta ban tatu dhe nuk te hiqet për tan jeten…..
    ..-.-.-.-.-.-.-.- AH zemra spo plaket kurr bre—..e. shum kujtime po nxake mrena saj …. ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *